Warszawski Okręgowy Związek Narciarski    

Strona główna ] Władze WOZN - komunikaty ] Kluby i Szkoły WOZN ] Kalendarze ] Kadra Warszawy ] Wyniki ] Kursy i szkolenia ] Okręgowe Związki PZN ] SITN Warszawa ] Linki ] Partnerzy ] Archiwum ] Kontakt ] [ o WOZN ]

 

 

Warszawski Okręgowy Związek Narciarski jest organizacją społeczną zrzeszającą kluby narciarskie naszego województwa. Organizujemy i wspieramy organizację imprez narciarskich dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzimy kursy, szkolenia i doszkolenia dla instruktorów i pomocników instruktorów. Staramy się wpływać na podnoszenie poziomu umiejętności narciarskich, także poprzez ułatwianie kontaktu  z instruktorami posiadającymi doświadczenie i uprawnienia upoważniające do prowadzenia szkolenia firmom organizującym wyjazdy zimowe. Warszawski Okręgowy Związek Narciarski jest organizacją non profit zrzeszoną w Mazowieckich Okręgowych Związkach Sportowych.


Nasz cel to popularyzacja narciarstwa i aktywnego wypoczynku wśród mieszkańców województwa mazowieckiego. Rozwój i doskonalenie umiejętności instruktorów i trenerów narciarstwa działających na Mazowszu i podnoszenie poziomu sportowego zawodników. Zajmujemy się także organizacją imprez narciarskich, wspieraniem ciekawych inicjatyw i scalaniem środowiska narciarskiego. Promujemy wychowywanie poprzez sport.


Informacje kontaktowe

Telefon / faks: (22) tel. 628-36-63  
Adres: ul. Rozbrat 26, 00-429 Warszawa, pokój 47
 

Wyślij pocztę z pytaniami i uwagami dotyczącymi tej witryny sieci web:  admin
Copyright © 2005 WOZN, Ostatnia modyfikacja: 06 października 2007